HOME

Get the most effective paper, finished simply by skilled essay novelists and also you are assured to have top rated excellent quality articles essay helper . If you are searching for the purpose of capacity web site to help get a report because of then you certainly can be inside of a ideal location. We tend to craft high-quality essays on line and even provide these folks promptly college essay writing service . Composing a aggressive paper is not convenient. Along with the perfect personalized essay producing services stabilizer you, you should definitely rating very high as well as do well for finding out assignment. Can a person allow all of us together with my personal report? Confident we can easily. Many of our services carries a few years in adventure and additionally high quality internet writers all set to resolve a person’s crafting complications essay help.

WELCOME TO

Zerja Resort

HOTEL-BAR-RESTORANT-PISHINË

Zerja Resort është një nga resortet me luksoze te ndertuar ne hyrje te Peshkopisë që ofron dhoma prej druri me stil modern e komode. Zerja Resort ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale shqiptare te gershetuar me ate mesdhetare.Te ndodhur kudo ku kerkohet cilesia me findbridecomments e larte e gatimit dhe konforti maksimal.Kualiteti dhe kreativiteti jane elementet themelore te filozofise “Zerja”. Ku ka krijuar një marrëdhënie tepër të ngushtë me klientët dhe partneritet të shkëlqyer me biznese të ndryshme të cilët ndihen komod rehat, familjarët si në shtëpinë e tyre por edhe bizneset për darka aktivitete apo ceremoni të ndryshme me gjithë kushtet që ofron Resorti. Specialitet e Zerja Resort janë një ART në vete me krijimtarinë tradicionale dhe atë mesdhetare.

165821436

HOTELI është i arreduar dhe i ndërtuar prej druri ku i jep shije dhe ngrohtësi tipike alpine që përshtatet deri në detaje me traditën Dibrane, e mobiluar me mobilje druri. Krevate të rehtashëm për te gjithe familjen apo dhe qofte nese keni dashur të vini vetëm. Secila shtëpizë ose dhomë ka tualete dhe mund të keni aksese në internet dhe nuk mungon pamja e bukur natyrale që është në mes të kodrës ku shijon të gjithë vargmalet e Deshadit e cila të jep ngrohtësinë dhe relax të vërtetë.

165821481

Kualiteti, shërbimi dhe e veçanta jonë janë elementet themelore te filozofise “Zerja Resort”. Ne kemi krijuar një marrëdhënie tepër të ngushtë me klientët dhe partneritet të shkëlqyer me biznese të ndryshme. Specialitet e Zerja Resort : përfshijnë: Sallatat, Pastat, Rizotot, Perimet dhe Mishi ne zgare ose kombinimet e ndryshme. Mikpritja e veçantë dhe ndjenja e pakrahasueshme e kënaqësisë kanë bërë që klientët tanë ta konsiderojnë : Zerja Resort si një shtëpi jashtë shtëpisë.

Çfarë Ofron?

Pishine

Resort Zerja ju ofron pishina per te rritur dhe femije.

Sherbim i Dhomes

Ne ofrojmë shërbim ditor të dhomës, mjafton që të kërkoni dhe dhoma juaj do të shkëlqejë për ju.

Parking

Ne ofrojmë parking për automjetet tuaja.

Aktivitete

Aktivitete zbavitese per secilen grupmoshe: Koncerte, Evente, Animacion, Lojra, Sporte.

Wi-Fi

Në të gjitha ambjentet tona ofrojmë shërbimin e WIFI për klientët.

Park Lojerash

Ne kemi menduar për te gjithë, pjesë e së cilës janë edhe fëmijët që mund të zbaviten në këndin tonë të lojërave.

Zerja Resort

"ZERJA RESORT" siç e kemi përmendur edhe më sipër ka një pozicion mes kodrave dhe me peisazh ku mund të shikosh të gjitha vargmalet e Dibrës që jep qetësinë, atmosferën dhe komoditetin e duhur sepse është paperwriters.org/ shumë i aksesueshëm për qytetarët e Peshkopisë dhe ato të Dibrës së madhe nga Maqedonia, pa anash-kaluar dhe vizitorët e huaj që vijnë për të eksploruar bukuritë natyrore të Dibrës. Gjithashtu kemi edhe Pishinën për periudhën e verës që e bën akoma më atraktive qëndrimin tuaj në Zerja Resort, ku gjeni ujin e pastër e të freskët sipas standarteve të çertifikuara nga institucionet përkatëse dhe ato Europiane.
Çdo pushues ose turist do të gjej vendin e duhur në qytetin e Peshkopisë, vend i cili tashmë quhet Zerja Resort .

PËR DHOMA-SHTËPIZA, RESTORANT, PICERI OSE PISHINË - REZERVO

hashflare cloud mining review


Jakeem Grant Authentic Jersey